Димерська дитяча музична школа висловлює подяку за придбання комп"ютерної техніки

У Димерській дитячій музичній школі працюють талановиті, самовіддані викладачі, які навчають діток з багатьох сіл району, і велика радість та натхнення наповнюють серця, коли відчуваєш підтримку, розуміння та допомогу від влади. Саме такі люди працюють на благо громади в Димерській селищній раді, відділі культури, національностей та релігій Вишгородської РДА, Вишгородській районній раді, Вишгородській районній державній адміністрації.
         Колектив школи щиро дякує Димерському селищному голові Кучерявому Леоніду Григоровичу, начальнику відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА Івановій Юлії Володимирівні, Голові Вишгородської районної ради Кириченку Ростиславу Миколайовичу, виконуючому обов"язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Савенку Вячеславу Володимировичу за фінансування для придбання в музичну школу новенького сучасного комп"ютера та лазерного принтера, які були нам дуже необхідні для шкільної діяльності!