Вітаємо

Сьогодні щиро вітаємо найстарших представників громади з теплим і сердечним святом – з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана.

У цей день дякуємо батькам, матерям, дідусям, бабусям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, всім літнім людям за доброту та мудрість, за все, що зроблено протягом довгих років життя заради нашого майбутнього.

Бажаємо міцного здоров’я, достатку та благополуччя, щоб рідні люди завжди цінували вас, розуміли, оточували увагою та піклуванням. Нехай здійсняться всі ваші життєві мрії, проблеми та незгоди обходять стороною. Хороших вам і добрих новин щоднини, радості , щасливого довголіття та мирного неба. Низький уклін вам до землі за всі ваші добрі справи. Многая вам та благії літа!