Оздоровлення та відпочинок дітей

На виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей територіальної громади смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка Вишгородського району Київської області на 2016-2018 роки, затвердженим рішенням №310-07-VII від 23 травня 2016 року, з метою підвищення рівня фізичного здоров’я, профілактики захворюваності, відновлення здоров’я дітей, у червні 2017 року Димерською селищною радою  виділено кошти у розмірі 117600,00 (сто сімнадцять тисяч шістсот) грн.00 коп та направлено 30 юних танцівників студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ» до оздоровчого спортивного табору «Гренада» (Херсонська область, Арабатська стрілка) на 14 календарних днів.

На даний час сформовано наступні групи дітей, які потребують особливої соціальної уваги та спортсменів, виїзд яких планується на липень та серпень 2017 року до смт Лазурне в ТОВ «Прибрежний»