Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в Димерській селищній раді. Виховні уроки із дітьми Димерська ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» на тему «Основи безпеки життєдіяльності»

Інспекторським складом Вишгородського районного відділу ДСНС України у Київській області 10 березня було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в Димерській селищній раді. Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян так званої «групи ризику». Працівники ДСНС разом з депутатським корпусом провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Виявлені недоліки у житлових будинках рятівники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до пожежі.

Cпівробітники ДСНС Вишгородського району 10 березня провели виховні уроки із дітьми Димерська ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» на тему «Основи безпеки життєдіяльності».

Співробітники ДСНС наголосили, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті при користуванні пічним опаленням, газовим опаленням та електроприладами. А щоб учні не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки та памятки.

На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань про те, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Рятувальники побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства.