З нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відбулись урочистості та святковий концерт у Димерському будинку культури

14 жовтня 2019 року з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відбулись урочистості та святковий концерт у Димерському будинку культури. На заході були присутні воїни АТО, родини загиблих бійців АТО, воїни-інтернаціоналісти та громадськість.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які відійшли у вічність, віддавши своє життя за Україну: Героя України, учасника Євромайдану, Героя Небесної Сотні – Кіщука Володимира, загиблого в зоні АТО Благовісного Віталія, воїнів АТО, які зазнали передчасної смерті: Лемешка Павла, Блінова Сергія, Шевченка Тараса, Рубана Олександра та воїна-інтернаціоналіста, полеглого в Афганістані, Пашка Михайла. Настоятель Храму святих безсеребреників Кузьми і Дем’яна Протоієрей Богдан (Токальський) молився за померлих воїнів, за упокоєння їхніх світлих душ, просив у Господа благословення для людей, міцного здоров’я, щастя та благополуччя, а також побажав, щоб високе покровительство Пресвятої Богородиці завжди допомагало людям єднатися з вірою в добро, перемогу та довгоочікуваний мир на нашій землі.

Під час урочистої частини від імені Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича тимчасово виконуюча обов’язки Мельниченко Наталя Сергіївна привітала присутніх зі святами, а також зі словами глибокої вдячності за вірність та відданість українському народу, за мужність, силу та героїзм у боротьбі з агресором, за незламність духу та непохитний патріотизм вручила Подяки від Димерської селищної ради нашим захисникам та подарункові пакунки. Після спільного фото для історії Димерської громади, зі сцени до присутніх з вітальним словом звернувся також і захисник України Свистунов Віктор Олексійович, який в своїй промові закликав чоловіків завжди пам’ятати про свій громадянський обов’язок та важливе призначення в житті.

Низько вклоняємося героям, які щодня обороняють українські землі від ворожих зазіхань, завдяки нескореності яких в нашому рідному краї спокійне та мирне життя. Слава та вічна шана захисникам України.