20 позачергова сесія від 22.12.2017 року

22 грудня 2017 року відбулася 20 позачергова сесія Димерської селищної ради VII скликання під головуванням очільника ради Кучерявого Леоніда Григоровича.

Важливим є те, що під час засідання затверджено бюджет Димерської селищної ради на 2018 рік, Програму соціального захисту населення «Турбота», Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища Димер, сіл Рикунь та Каменка, Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою смт Димер, с.Рикунь тас.Каменка на 2018 рік.

Також, сесією вирішено встановити на 2018 рік розмір батьківської плати за харчування дітей в ДНЗЯС «Зернятко» у розмірі 60%. Звільнені від плати за харчування у розмірі 100% малозабезпечені та багатодітні, сім’ї, які виїхали із зони АТО та мають статус вимушених внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, а також діти, батьки яких є учасниками проведення АТО.

Крім того, прийнято рішення розробити проектно-кошторисну документацію по влаштуванню пішохідної доріжки при капітальному ремонті дороги по вул..Соборна в смт Димер Вишгородського району Київської області.

До того ж, розглянуто ряд інших питань з якими можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради за посиланням dymer.rada.org.ua в підрозділі «20 сесія від 22.12.2017 року» в розділі «Сесії».