День медичного працівника

Більше за скарби та всілякі надбання завжди цінувалося здоров’я людини. Саме тому, професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших та найшановніших, для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність та професіоналізм.

14 червня 2017 року в будинку культури відбулась святкова програма до Дня медичного працівника. У заході взяли участь Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович, голова районної ради Ростислав Кириченко, головний лікар Комунального закладу "Вишгородська центральна районна лікарня" Іван Клюзко, головний лікар Димерської районної лікарні Малашенко Ольга Кирилівна, звернувшись до присутніх з найщирішими вітаннями та словами вдячності за благородну працю. Після чого відбувся святковий концерт за участі творчих колективів селища.