22 чергова сесія Димерської селищної ради VII скликання від 28.02.2018 року

28 лютого 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л. Г. відбулась 22 чергова сесія Димерської селищної ради VII скликання, на якій прийнято рішення розробити проектно – кошторисну документацію по капітальному ремонту під’їзних доріг до багатоквартирних житлових будинків по вул..Соборна, 61 та по вул.Бударіна, 1, а також до Димерської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів в смт Димер Вишгородського району Київської області, з метою облаштування даних доріг.

Також затверджено Програму по боротьбі з карантинними рослинами на території Димерської селищної ради на 2018-2022 роки, мета якої полягає у проведенні комплексу заходів із локалізації та ліквідації вогнищ карантинного бур’яну – амброзії полинолистої на території Димерської селищної ради, зменшенні кількості випадків захворювань на алергію серед населення, пов’язаних із цвітінням амброзії, підвищенні ефективності виробництва сільськогосподарської продукції, посиленні уваги широких верств населення та громадськості до існуючої проблеми шляхом популяризації знань та роз’яснень щодо шкідливості бур’яну-алергену, приведенні в належний фітосанітарний, екологічний та естетичний стан території області, забезпеченні контролю за виконанням та проведенням заходів проти карантинного бур’яну підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, посадовими особами та громадянами.

До того ж, на 22 черговій сесії VII скликання розглянуто ряд інших питань з якими можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради за посиланням dymer.rada.org.ua в підрозділі «22 сесія від 28.02.2018 року» в розділі «21-30 сесії VII скликання».