Звітний концерт Димерської дитячої музичної школи

 

23 березня 2018 року в Димерській дитячій музичній школі відбувся звітний концерт за участі юних талантів та їх обдарованих викладачів.

Захід відвідали Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. та секретар ради Мельниченко Н.С., на який їх було особисто запрошено директором музичної школи Заводовською С.Г. Також в залі були присутні батьки музикантів, жителі селища та інші поважні гості.

Урочисту частину відкривала директор ДДМЗ, розпочавши свій виступ зі слів вдячності селищному голові за надання всебічної підтримки закладу. Подякувала за допомогу в придбанні нового комп’ютера та принтера, відремонтовані сходи ганку, полагоджений дах, надання транспорту для поїздок на фестивалі та конкурси, а також за те, що вже влітку 2018 року учні музичної школи матимуть можливість поїхати на відпочинок та оздоровитись за кошти селищного бюджету.

В свою чергу Леонід Григорович подякував за довіру, а також зазначив, що будівля музичної школи потребує капітального ремонту, який на даний час за рахунок місцевого бюджету зробити, на жаль, поки що неможливо. А далі наголосив, що він завжди готовий надавати допомогу в межах свої можливостей, сподіваючись, що вже в недалекому майбутньому їх стане набагато більше у нашого селища в цілому.

Після побажань селищним головою успіхів та гарного настрою, а також після оголошення директором музичної школи творчих досягнень учнів та викладачів закладу, розпочалась основна концертна програма, учасники якої старались показати свою мистецьку майстерність задля створення особливої атмосфери у затишному залі Димерської дитячої музичної школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *