Звернення "Димерського лісового господарства"

Шановна громадо!

Засмічення побутовими відходами лісових масивів порушує естетичну привабливість лісів, є збудником розмноження лісових шкідників, а неконтрольоване спалювання бур’янів на полях, які прилягають до лісових масивів, підвищує  пожежну  небезпеку  лісових насаджень. Саме  тому, державне підприємство «Димерське лісове господарство», звернулось до Димерської селищної ради , з проханням провести роз’яснювальну роботу серед населення, попередивши про наступне:  засмічення лісів відходами, відповідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти  до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.  Просимо кожного з вас віднестись відповідально до даного прохання, адже в першу чергу ми шкодимо собі та своїм дітям. Давайте будемо залишатись вихованими, добропорядними людьми.