Ми - діти твої, Україно!

Димерська селищна рада вітає неповторних, талановитих вихованців студії хореографічних мініатюр «Пролісок» Димерського відділення Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивостів» на чолі з  художнім керівником Нетикшою О.О. зі здобуттям блискучих результатів у Міжнародному конкурсі мистецтв « Соняшник », який відбувся 21-22 квітня у м.Києві. Найвищу нагороду в конкурсі «Гран-Прі» отримали вихованці за танець «Матусі», а два I місця вибороли танцем «Домовички» та шоу номером Shuffle dance « На стилі ».

Бажаємо учасникам студії завжди бути попереду, не зупинятись на досягнутому та щоразу впевнено йти до своєї мети. Нетикші Олександрі Олександрівні – нескінченного творчого натхнення та втілення бездоганних ідей  у колоритних виступах своїх вихованців.