28 сесія від 12.12.2018 року

12 грудня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено 28 чергову сесію VII скликання, під час якої прийнято ряд важливих для громади рішень.

З метою проведення капітального ремонту доріг в смт Димер, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та торгівлі, вирішено розробити проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту доріг по вулицях:

• Пушкіна;
  • Родинна;
  • Лісна;
  • Садова;
  • Зоряна.

Враховуючи позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації, виданий ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ» затверджено проектно-кошторисну документацію по робочому проекту «Влаштування водопропускної споруди при капітальному ремонті дороги по вул..Зоряна в смт Димер».

Також, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, затверджено звіт за III квартал 2018 року про виконання селищного бюджету загального фонду по доходах в сумі 9318038,52 грн. та по видатках 9318038,52 грн., а також по доходах спеціального фонду селищної ради в сумі 3232863,54 грн. та по видатках в сумі 3141771,47 грн.

Крім цього, сесією селищної ради вирішено провести інвентаризацію земель загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об’єкти загального користування тощо) в смт Димер в межах адміністративно-територіальної одиниці, з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою на території смт Димер Вишгородського району Київської області.

Для запобігання корупційних правопорушень у діяльності Димерської селищної ради та створення дієвої системи протидії проявам корупції, затверджено Антикорупційну програму Димерської селищної ради на 2019-2020 роки докладніше з якою, а також рядом інших питань, можна ознайомитись на офіційному сайті Димерської селищної ради у підрозділі «28 сесія від 12.12.2018 року» розділу «21-30 сесії VII скликання».

Варто зазначити, що перед початком засідання сесії, з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, яке відзначають щорічно 7 грудня, Леонідом Григоровичем вручено символічні сувеніри та Подяки депутатам Димерської селищної ради VII скликання: Станкевич С.М., Чалому С.Ю., Демченко Н.І., Антоненко Н.М., Омельченко Л.О., Мельниченку М.М., Губенко О.Л., депутату та спеціалісту I категорії Давиденко Л.В., а також керуючій справами (секретарю виконавчого комітету) Павлюк С.П., члену виконавчого комітету Токальському Б.М. та головному бухгалтеру селищної ради Мухоїд О.І. за  активну життєву позицію, громадську діяльність, виконання депутатських обов’язків, вміння працювати з людьми, сумлінну багаторічну працю,  вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток смт Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області.