Відбулось друге засідання обласного майстер-класу "Упровадження освітньої технології "Радість розвитку" в заклади дошкільної освіти"

24 січня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу «Зернятко» Димерської селищної ради відбулося 2-ге засідання обласного майстер-класу Башлик Наталії Андріївни, завідувача, та Басюк Наталії Михайлівни, вихователя-методиста, з теми «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку».

У роботі майстер-класу взяли участь 36 педагогів області. Учасників заходу привітали Леонід Григорович Кучерявий, голова Димерської селищної ради, та Антоніна Михайлівна Павлюк, методист з питань дошкільної освіти районного методичного кабінету відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації, яка під час свого виступу подякувала Леоніду Григоровичу за всебічну підтримку та розуміння у вирішенні проблем дошкільного закладу.

Педагоги області переглянули інтегровані заняття в групах дітей старшого дошкільного віку: «Туристична агенція «Подорожуємо сучасною Україною» (вихователь Людмила Григорівна Єрига) та «Вулицями міста майстрів» (вихователь Олена Миколаївна Коростошивець). Слухачі змогли практично ознайомитись з такими цікавими методами даної технології, як «дослідницький фартух», «стіл довідок», «крісло оповідача», створення мультибусу, виготовлення дітьми інтелектуальних карт, вміння виконувати завдання за картками-схемами та графічними малюнками. Освітні завдання дошкільнята вчились вирішувати в командах, в четвірках, в парах та індивідуально, самостійно знаходячи способи та шляхи їх вирішення. Під час обговорення занять учасники майстер-класу відзначили високий рівень професіоналізму вихователів закладу.

З особливим інтересом слухачі презентували власні розробки мотиваційного етапу проектування – древа цілей, відмітили доцільність використання технології «Радість розвитку» та високий пізнавальний інтерес дошкільників на заняттях.

Обговоривши результати роботи майстер-класу, педагоги області щиро подякували адміністрації та вихователям ЗДО «Зернятко» за високий рівень організації заходу та можливість ознайомитися з родзинками досвіду.