Димерська селищна рада вітає громадян з Днем Соборності України, який святкується 22 січня щорічно, нагадуючи українцям, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ.

В цей день бажаємо, щоб розум, воля і любов до рідного краю згуртовувала нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України. Щоб вороги не зазіхали на наші кордони, щоб весь світ знав та поважав українців за волю, чесність та справедливість, за професійність та працьовитість, за силу та незламність. Щоб ми своїми зусиллями побудували найкращу в світі країну, в якій жили б щасливо та були впевненні у майбутньому своїх дітей.

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу
Володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ.

І козаки, й стрільці січові
За тебе гинули в полях.
У небесах сузір'я Лева
Нам світить на Чумацький Шлях.

Стражденна чаєчко-небого,
Єдині два твої крила.
Виходим, нене, у дорогу,

Аби ти вільною була.

Нехай ніхто не половинить
Твоїх земель, не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на світі в нас одна.

З нагоди свята, вихованці студії «Пролісок» центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» разом з керівниками  (Нетикша О.О., Мандро Л.М., Ушакова О.С., Кадубенко В.С.), створивши живий ланцюг, увінчаний національним стягом, пройшлися селищем Димер, нагадавши тим самим, що Україна – самостійна, незалежна, суверенна держава українського народу.

Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, присвячена Дню Соборності України,  мета якого - нагадати українцям про визначні дати в історії української державності — 22 січня 1918 року, коли Центральною Радою було прийнято IV Універсал, та 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в одну державу.