Квіткова виставка до Всеукраїнського Дня дошкілля в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради

27 вересня працівники дошкільної освіти відзначають своє професійне свято. В цей особливий день в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради, завдяки талановитим дошкільнятам та їх батькам, які проявили неабияку творчість та креативність, відбулась красива квіткова виставка, яка включила в себе також саморобки із овочів та фруктів, та інших дарів осені.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних та важливих періодів у житті дітлахів, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини, і благородна професія вихователя роками підтверджує свою необхідність та значимість, тому що саме вони, разом з іншими працівниками дошкільних навчальних закладів, віддають свою любов і серце малюкам, розвивають в них найкращі риси, виховують та навчають сприймати світ в той час, коли батьків нема поруч.

З нагоди свята висловлюємо подяку за нелегку працю вихователям та працівникам дошкільної освіти і бажаємо глибокої поваги від дітей та батьків, гарного здоров’я та міцних нервів, достойних заробітних плат, невичерпної енергії та мудрості. Нехай доля буде щедро наповнена теплом та любов’ю, нехай завжди квіти стеляться до Ваших ніг, а посмішки Ваших вихованців завжди викликають теплі почуття у Ваших серцях.