«Країна мрій – 2019»

8 лютого 2019 року в Димерській дитячій музичній школі відбувся третій районний фестиваль мистецьких шкіл «Джазова музика» за участі школи джазового та естрадного мистецтва м.Київ, Вишгородської дитячої музичної школи, Новопетрівської дитячої школи мистецтв та Димерської дитячої музичної школи.

Учасників заходу привітали теплими словами та побажаннями  заступник голови Вишгородської райдержадміністрації Волотовська Т., заступник голови Вишгородської районної ради Ганіцька М., начальник відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА  Іванова Ю., Димерський селищний голова Кучерявий Л.

Виступи учасників фестивалю емоційно забарвлювали глядачів, були яскравими та виконувались на високому рівні. За свої старання артисти отримали від відділу культури, національностей та релігій Вишгородської райдержадміністрації подяки та солодкі подарунки.