"MezzoJazz" show

16 вересня 2017 року на площі біля Димерської селищної ради під відкритим небом відбулась неординарна подія в культурно-мистецькому житті селища - яскраве вокальне арт-шоу студії "MezzoJazz" Димерського будинку культури. Ідея та творчий задум керівника студії Сергія Одиницького - музиканта і виконавця, людини творчої, талановитої, була успішно втілена в його авторській програмі.

Відвідувачі насолоджувались виступами яскравих естрадних виконавців арт-студії - Анни Хоменко-Соломахи, Оксани Дорошенко, Анни Сороки, Яніни Склярук, Вікторії Свиридченкової, Анастасії Безсмертної, гурту "Димеряни" (кер. Василь Довжук), учасники - Олександр Мехед, Юрій Майсюра (Граф), Сергій Малютенко, гурту "Олд Ковтнярі" - Олексій Матвійчук (Хальверт), Юрій Сладков, Вадим Грищенко, Юрій Майсюра.

Давня дружба зв’язує Димерський будинок культури з синоптичними закладами культури району, зокрема, з Вишгородським районним БК "Енергетик" та Глібівським БК.
Справжньою прикрасою вечора стали музичні виступи гостей та друзів Сергія - Наталушко Алли, Дзись Володимира та Юлії Каталагіної ( Вишгородський районий БК "Енергетик"), Альони Ушакової-Кадубенко та Віктора Пустового у складі дуету "Кум та кума" (Глібівський БК). Глядачі мали можливість побачити та почути вокальний виступ Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоворича.

Дружня атмосфера, гарний настрій, яскраві виступи, феєрверки, дискотека - це про суботній вечір 16 вересня. А для того щоб цей широкоформатний захід пройшов успішно, за лаштунками сцени трудилось багато небайдужих людей, котрі надавали підтримку і допомогу в ряді організаційних моментів:
- Кучерявий Л.Г., Ісаюк Ю.В. - Димерська селищна рада;
- Бабинець І.О. - Димерський ККП;
- Дуняк Г.М, Хоменко О.Ф. - Димерський БК;
- Андрій Давиденко, Віктор Пустовий, Олексій Копійка - звукове забезпечення;
- Денис Бутко (Юріч), Юрій Калініченко (Джон), Сергій Марченко (3030) - сценічне облаштування.
Захід відбувся за фінансової підтримки "Спілки підприємців Димера", головою якої є Стіч Валерій Васильович.

Димерська селищна рада бажає всім учасникам нових творчих досягнень, натхнення, бажання працювати для задоволення культурних потреб громади рідного селища.