17-та сесія селищної ради VІІ скликання

14 липня 2017 року відбулась 17-та сесія селищної ради VІІ скликання, на якій було внесено зміни до рішення селищної ради №794-13- VІІ від 23.12.16 року «Про бюджет Димерської селищної ради на 2017 рік» та виділено кошти на поточний ремонт літніх павільйонів Дошкільного навчального закладу ясла-садок «Зернятко» у розмірі – 180 000 (сто вісімдесят тисяч)грн., 00 коп.

Димерською селищною радою виділено 293 900 (двісті дев’яносто три тисячі дев’ятсот )грн., 00 коп на благоустрій селища Димер, який включає: поточний та ямковий ремонт доріг (Яблунева, Бударіна, Набережна, Злагоди, Соборна та Шевченка), різка дерев, різка дерев та прибирання території вздовж вулиці Володимирська та Набережна, фарбування лав та паркану в парковій зоні по вулиці Соборна, дренаж (водовідведення) з дороги між багатоквартирними житловими будинками по вулиці Соборна,45 та Соборна, 45-А.

На виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей територіальної громади смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка Вишгородського району Київської області на 2016-2018 роки із селищного бюджету виділено суму коштів у розмірі – 152 900 грн.

Також, рішенням Димерської селищної ради №1056-17-VІІ від 14.07.2017 року встановлено на території смт Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області з 01.01.2018 року земельний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок та транспортний податок.

1. Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць встановлено в таких розмірах:

- для першої групи платників єдиного  податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

-  для другої групи платників єдиного  податку – 15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

2. Ставки транспортного податку встановлено у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

3. Ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) у відсотках від НГО

Назва

для

фізичних

осіб

для юридичних осіб

Землі сільськогосподарського призначення, крім:

0,3

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Для колективного садівництва

0,4

Для надання послуг у сільському господарстві

0,4

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції

Для іншого сільськогосподарського призначення

Землі житлової забудови

Землі громадської забудови:

1,5

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для громадських організацій)

0,5

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

Землі рекреаційного призначення:

Для індивідуального дачного будівництва

Для колективного дачного будівництва

Землі водного фонду:

Для сінокосіння

Для рибогосподарських потреб

Землі промисловості

Землі транспорту

1,5

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства

1,5

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту

1,5

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

2,0

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

Землі зв'язку

Землі енергетики

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

1,5

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії

Землі загального користування

0,3

Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами смт Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області, встановлюється у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Київській області, а для сільськогосподарських угідь - 0,3 відсотки від нормативної грошової оцінки площі ріллі по Київській області.

Ставка податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), встановлюється у розмірі 1,5 відсотки від їх нормативної грошової оцінки.

Рішення набирає чинності з  01.01.2018 року.

З повним текстом даного рішення можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради в підрозділі «17 сесія від 14.07.2017 року» розділу «Сесії».

Враховуючи обговорення детального плану території земельної ділянки площею 30 га по вулиці Шевченка в смт Димер, яке відбулось 10.07.2017 у Димерському будинок культури, рішенням Димерської селищної ради № 1067-17-VII від 14 липня 2017 року затверджено детальний план території  за вищевказаною адресою.