Коли панує атмосфера чарівної зимової казки

Напередодні Нового року завжди відбуваються справжні дива, коли панує особлива, неповторна атмосфера чарівної зимової казки.

27 та 28 грудня у ДНЗЯС «Зернятко» відбулись новорічні свята. Велику втіху та радість приносять подібні заходи красою оформлення приміщення, вміло підібраним сценарієм та неймовірно талановитими героями, задіяних у чарівному дійстві.

Одне зі свят відвідав Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович. Привітавши всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажавши добра, щастя та злагоди, здоров’я та благополуччя кожній родині, порадував малечу подарунками, вручивши іграшкові набори для дівчаток та хлопчиків для кожної вікової групи. Набори придбано за сприяння Димерської селищної ради спілкою підприємців смт Димер. А під кінець свята Дід Мороз подарував дітям солодкі пакуночки, якими заздалегідь забезпечив народний депутат України Москаленко Ярослав Миколайович.

Новорічне свято – одне з найулюбленіших для дітей, адже воно дарує здійснення дорогоцінних бажань та приносить найбажаніші подарунки. Нехай в серці кожної дитини живе віра в дива та обов’язково здійсняться всі заповітні мрії.