День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,суверенітет і територіальну цілісність України

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,суверенітет і територіальну цілісність України , в день п’ятої річниці Іловайської трагедії 29 серпня 2019 року представниками Димерської селищної ради на димерському кладовищі вшановано пам’ять Героя Небесної Сотні, Героя України Кіщука Володимира Юрійовича та воїна, загиблого в зоні АТО Благовісного Віталія Павловича.

Настоятелем Храму святих безсеребреників Кузьми і Дем’яна Протоієреєм Богданом (Токальським) проведено поминальну панахиду.
Вічна шана та світла пам'ять захисникам України, які віддали життя за Батьківщину.
Низький уклін рідним загиблих воїнів.

В цей день Димерська селищна рада пропонує державним підприємствам, установам та організаціям приспустити у цей день Державний Прапор України на будинках і спорудах.