«Хай буде мир, хай більше не горить в пеклі війни твоє життя, людино!»

 

9 травня 2018 року з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Димерському будинку культури відбулась літературно-музична композиція "Хай буде мир, хай більше не горить в пеклі війни твоє життя, людино!" під час якої лунали вокальні виступи естрадних виконавців студії «Mezzojazz» (керівник Одиницький С.А.), гурту «Стежина» (керівник Мехед О.В.), вихованців вокальної студії «Смайлик» (керівник Ушакова О.С.) Димерського відділення центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», викладача Димерської дитячої музичної школи Заводовського О. та директора школи Заводовської С.Г., а також з промовою виступила методист «Дивосвіту», керівник лялькового театру «Ластівка» Гутніченко Л.В.

Висловлюємо щиру вдячність колективу Димерського будинку культури за організацію та проведення заходу, а також глядачам, які приєднались до святкування Великої Перемоги, котра горить вічним вогнем в наших серцях, наповнюючи свідомість почуттям радості та вдячності старшому поколінню за подароване мирне життя ціною неймовірних зусиль і власних життів на полі битви та в тилу.

Пам’ятаймо та шануймо тих, хто виніс на своїх плечах пекло Другої світової війни, віддавши своє життя в ім’я майбутнього та власною кров’ю захищав кожний клаптик нашої рідної землі.

Нехай серця ніколи не знають болю та туги, в душах завжди грає переможний марш, а над головами вічно буде мирне небо та яскраве сонце.

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *