Зі святом останнього дзвоника

Дорогі учні, шановні вчителі, Димерська селищна рада щиро вітає зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням чергового навчального року, під час якого ви здобули невичерпний багаж знань та колосальний досвід.

Перш за все, бажаємо випускникам Димерської ЗОШ №1 та Димерської гімназії реалізувати власні здібності та таланти, стати гідними творцями дорослого життя та впевнено крокувати до своєї мети. Школярам – незабутніх літніх канікул, сповнених яскравими враженнями та щасливими подіями. Вчителям – набратись духовних та фізичних сил перед початком нового навчального року. А батькам – наснаги та мудрості допомогти своїм дітям отримати належну освіту та стати гідними людьми.

Сьогодні  у Димерській ЗОШ № 1 свято останнього дзвоника відвідав Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович разом з депутатом Вишгородської районної ради Сапоном М.М. та першим заступником голови Вишгородської РДА Устименком О., який під час виступу побажав учням впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, здійснення всіх життєвих мрій, мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя та добра, та вручив директору школи Лозенку М.П. сертифікат на придбання інтерактивної дошки для навчального закладу.

Вітаємо зі святом! Нехай життя кожного випускника та школяра буде таким яскравим і колоритним, як сьогоднішнє свято останнього дзвоника.