ТЕПЛО ДОЛОНЬ ТА СЕРЦЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

14 жовтня 2018 року в Димерському будинку культури відбулись урочистості до Дня захисника України, Святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня створення УПА, за присутності воїнів АТО, родин загиблих бійців АТО, воїнів-інтернаціоналістів,  представників громадськості.

Під час заходу Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. привітав громадян зі святом, звернувся до захисників зі словами вдячності за мужність, героїзм, сміливість, честь та відвагу, наголосивши на тому, що саме завдяки їхній величезній самопожертві та колосальній самовіддачі до сьогодні зберігається територіальна цілісність України, її незалежність та мирне небо над головами українських громадян.

За самовіддану службу країні, за незламність духу, з нагоди даного значущого свята, яке живе в серці кожного українця, - Дня захисника України, запросивши присутніх захисників на сцену,  Леонід Григорович, спільно з представниками селищної ради, вручили воїнам подарункові пакунки, придбані за сприяння Димерської селищної ради спілкою підприємців смт Димер.

Після спільного фото, наші герої повертались на свої місця під аплодисменти людей, яких зібралось на свято повна зала. Далі було вшановано пам'ять воїнів, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання. Крім того, в цей день, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. та начальником ВОС Гончаром І.М. від імені всієї громади на кладовищі в смт Димер вшановано пам'ять Благовісного Віталія, загиблого в зоні АТО, воїнів АТО: Лемешка Павла, Блінова Сергія, Шевченка Тараса; Кіщука Володимира (Героя України, загиблого на Майдані в 2014 році), Пашка Михайла (воїна-інтернаціоналіста, загиблого в Афганістані).

Сказано багато теплих слів під час привітань, до яких долучилися вчителі, а також настоятель Храму святих безсеребреників Кузьми і Дем’яна Протоієрей Богдан (Токальський), побажавши, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, і щоб високе покровительство Пресвятої Богородиці допомагало всім людям єднатися незгасним світлом віри в добро та любов. Прийнявши благословення о. Богдана, димерчани та гості селища насолоджувались концертною програмою.

Шановні наші захисники, наші завзяті та хоробрі воїни! Дякуємо, що завдяки вам ми маємо змогу жити щасливим мирним життям на рідній землі. Ще раз вітаємо вас зі святом, бажаємо козацького гарту та незламного духу, щоб ваші сила та мужність завжди базувались на любові та підтримці рідних, близьких та держави. Нехай Богородиця вкриває ваші голови своїм Покровом від всілякого лиха. Бажаємо, щоб після будь-яких баталій, які присутні у вашому повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає мир та затишок.