Увага!

Яскраві діти України! Талановиті діти Вишгородщини!
Ця інформація для Вас та Ваших батьків. Минулої весни, за ініціативи народного депутата України Ярослава Москаленка започатковано конкурс пісенної творчості для дітей «Яскраві діти України». Організація тогорічного відбору найталановитішого виконавця від Вишгородського району мала певні недоліки, тому для недопущення помилок минулого, Вишгородська райдержадміністрація бажає донести інформацію до кожного і провести відбір найяскравішої зіроньки Вишгородщини на найвищому рівні.
Першою пісенний марафон розпочинає Київщина. До цього часу в районах та містах обласного значення регіону відбудуться відбори. Вишгородський район не пасе задніх і тому в кожній із загальноосвітніх шкіл оголошено про початковий відбір талантів для участі в 1 етапі конкурсу районного рівня, що відбудеться в період з 3 по 5 травня на базі районного будинку культури «Енергетик». За результатами, незалежним журі буде визначено переможця, який представить наш район на 2 етапі представить Вишгородщину на обласному рівні та матиме змогу вибороти право на участь у фіналі.
Вимоги для участі:
Вік учасників: 6-15 років;
Виконання двох творів – вітчизняна та світова пісня.
Для отримання будь - якої додаткової інформації, а також при наявності протиріч в початковому відборі, прохання звертатись до відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА за телефонами (04596)22-069; (04596) 25-091.
Успіхів всім учасникам!
За будь-яких умов - Ви у нас найкращі!!!

Інформацію надано відповідно до посилання - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607910422909605&set=a.150360815331237.1073741827.100010719585512&type=3&theater