Повідомлення про громадське обговорення питання щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ІНІЦІЮВАННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Димерська селищна рада повідомляє, що 11 травня 2017 року о 15-00 годині на черговій 16 сесії VІІ скликання в приміщенні Димерського будинку культури відбудеться громадське обговорення питання щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Абрамівської, Богданівської, Вахівської, Гаврилівської, Глібівської, Демидівської, Катюжанської, Козаровицької, Литвинівської, Любимівської, Ровівської, Руднє-Димерської, Сухолуцької, Толокунської та Ясногородської сільських рад в Димерську територіальну громаду з центром в смт.Димер Вишгородського району Київської області.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадському обговоренні даного питання.

З повагою, Димерський селищний голова  Кучерявий Л.Г.