Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2017 року  в Димерському будинку культури відбулась святкова розважальна програма, присвячена Дню захисту дітей. На святі були присутні мешканці смт Димер та його гості. Під час програми для дітей проведено караоке, ігри, розваги, конкурси на краще виконання пісні,вірша, танцю, переможці яких нагороджені солодкими призами. А діти, котрі здобули призові місця у конкурсі довільного малюнку, за оцінюванням незалежної комісії, отримали різнокольорові фломастери. Методист Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ», керівник лялькового театру «Ластівка» Гутніченко Людмила Василівна провела для учасників свята майстер- клас вистави лялькового театру, по закінченню якого відбулась трансляція мультфільму «Звірополіс». У кінці заходу діток чекав солодкий святковий стіл.

Димерська селищна рада висловлює подяку депутатам Вишгородської районної ради Сапону М.М. та Мельниченку Ю. М. за фінансову підтримку, на яку придбано призи та солодощі, також організаторам свята, колективу Димерського будинку культури та відвідувачам свята, які прийняли участь у заході й створили чудовий, радісний настрій.