Усиновлення – це любов назавжди

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі - мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми - відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства, благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого… І якщо Ви прийняли тверде рішення про усиновлення дитини – то нехай воно буде одним з найкращих рішень у Вашому житті.  Нехай Ваша небайдужість до дитячої долі допоможе відкрити нові обрії для малечі, яка має право на щасливе майбутнє разом з Вами. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини.

30 вересня, у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, в Україні відзначають День усиновлення. Напередодні свята вітаємо батьків, які вже дали дитині найважливіше – щастя мати родину, тата і мами душевну щедрість, батьківську турботу, родинне тепло. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій. Сподіваємось, що ще багатьом діткам пощастить і вони обов’язково знайдуть своїх батьків, які відкриють малюку своє серце, розділять з ним свою безграничну любов, душевне тепло та сімейний затишок.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *