Озеленення

Працівниками Димерського ККП здійснено озеленення прилеглої території Димерської селищної ради, біля пам’ятника воїнам ВВВ та біля Кургану пам’яті шляхом висадки зелених насаджень (Спірея японська Голдфлейм - 153шт; Спірея японська Голден принцесс - 152 шт; Туя західна Даніка - 19 шт; Туя західна Смарагд - 23 шт; Корнус (дерен) Альба Сібіріка - 8 шт; Барбарис Атропурпуреа - 5 шт; Вейгела Олександра - 5 шт; Бересклет форчуна Емеральд голд - 3 шт; Самшит вічнозелений - 310 шт; Ялівець Блю стар - 2 шт; Гортензія Букет роуз - 2 шт; Ялівець Лаймглоу - 5 шт; Кора соснова 3ф. 40 мішків).

Сподіваємось на свідомість мешканців та гостей селища щодо збереження зелених насаджень та шанобливого ставлення до навколишнього середовища в цілому. Дякуємо за розуміння.