Шановні громадяни!

Димерська селищна рада та Державне підприємство «Димерське лісове господарство» звертаються з проханням недопускання спалювання бур’янів на полях, які прилягають до лісових масивів, оскільки неконтрольоване спалювання бур’янів призводить до значних пожеж в лісових насадженнях. А також повідомляють, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, відповідно ст..77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (170 грн - 340 грн).
Спалювання минулорічної трави, опалого листя, сухих гілок та іншого сміття – це проблема, яка є небезпечною для довкілля, життя і здоров’я людей