Весняний кубок

16 березня 2019 року в спортивній залі Демидівської ЗОШ відбулися обласні змагання відкритої першості Вишгородської районної КДЮСШ з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодші. Склад команди Вишгородського району був зібраний з учениць Димерської, Демидівської та Лютізької ЗОШ.

Традиційно, змагання відкрив Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович, привітавши команди дівчат зі святом весни та побажавши всім учасникам змагань перемоги.

За весняний кубок змагалися 4 найсильніші команди Київської області: збірна команда дівчат Вишгородського району, команда волейболісток м.Бориспіль, команда з смт Бородянка та команда дівчат Баришівського району.
У запеклій боротьбі команда дівчат-волейболісток Вишгородського району впевнено перемогла своїх суперниць та посіла I місце. II місце вибороли волейболістки з м.Бориспіль, III місце – смт Бородянка та IV місце зайняла команда дівчат Баришівського району. Кращими гравцями змагань визнані учениці Демидівської ЗОШ Попова Юлія та Прищепа Христина.
Гравців команд було нагороджено цінними призами та солодкими подарунками.
Цього разу спонсорами змагань стали: Вишгородська районна рада, депутат Вишгородської районної ради Мельниченко Ю.М., Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. та ГО «Енеїда+».

Вітаємо команду Вишгородського району на чолі з її незмінним тренером Олексієм Рудим з перемогою, бажаємо завжди досягати поставлених цілей та впевнено підкорювати нові спортивні вершини.