Пам’ятаємо.. Перемагаємо.

Дорогі ветерани, шановні громадяни! 8-9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення та  73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У такі значущі для нашої Батьківщини дні, низький уклін та слава героям, яким довелось відчути на  собі лихоліття війни. Скільки б років не минуло з Дня беззаперечної перемоги над ворогом, в пам’яті назавжди закарбувалась заплачена за неї ціна.

Сьогодні, 8 травня 2018 року в День пам’яті та примирення представниками Димерської селищної ради на чолі з селищним головою Кучерявим Леонідом Григоровичем біля братської могили в парковій зоні смт Димер відбулось урочисте покладання квітів воїнам, полеглим за визволення Батьківщини та вшановано їхню пам'ять хвилиною мовчання. У заході спільно взяли участь  працівники Димерського будинку культури, Димерського комбінату комунальних підприємств, учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів смт Димер, підприємці, жителі та гості селища. До того ж, ритуальні вінки було покладено у с.Рикунь та с.Каменка  до пам’ятників загиблих воїнів.

Під час заходу директор Димерського будинку культури Дуняк Галина Миколаївна повідомила присутнім, що завтра, 9-го травня,  з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, придбані Димерською селищною радою  символічні продуктові пакунки буде роздано Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. та представниками селищної ради ветеранам ВВВ, проживаючим на території Димерської селищної ради: інвалід війни Драненко С.І., учасник бойових дій Синозацька О.Ф., вдови інвалідів ВВВ: Бондаренко О.М., Давиденко Я.Ф., Мурга У.Б., Павлюк М.Б., Слинько Є.С., Шарапа Є.К., вдови учасників бойових дій ВВВ: Гаврилова М.М., Дудко Є.М., Мажарська М.Г., Мухоїд Г.Х., Рижакова О.Т., Романенко Г.М., Щедрова Є.І., Ющенко Г.Я.

Шановні ветерани, вітаємо зі святом та бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, незламного життєвого гарту, добра, радості, родинного затишку, злагоди й шани людської, мирного неба, світлих надій.

З нагоди свята запрошуємо всіх бажаючих в Димерський будинок культури на літературно-музичну композицію "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино!", яка  відбудеться  о 19:00 год. 9-го травня 2018 року.