До уваги громадян України чоловічої статі призовного віку (від 20 до 27 років)

Указом Президента України №22/2019 від 30.01.2019 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році» постановлено призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року.
Згідно Правил військового обліку призовників та військовозобов’язаних, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №921 від 07.12.2016 року, громадяни призовного віку, у разі, коли за будь-яких обставин повістка не надійшла, прибувають до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову на строкову військову службу.
Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.