Проведено двомісячник благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану смт Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області, розпорядженням Димерського селищного голови № 25 від 28 березня 2018 року визначено проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради з 28.03.2018 року по 28.05.2018 року.

Відповідно до розробленого плану заходів проведення весняного двомісячника благоустрою Димерським комбінатом комунальних підприємств проведено ряд наступних робіт: благоустрій паркової зони та прилеглої території селищної ради, музичної школи, гімназії; зовнішнє впорядкування вулиць смт Димер; прибирання прибудинкових територій багатоповерхових будинків ЖЕД; ремонт лавок (вул..Соборна, 14); благоустрій братських могил; суботник на кладовищі в смт Димер та с.Рикунь (рубка дерев, кущів, вивіз сміття, прибирання сухого листя, завезення землі, фарбування воріт);до того ж, працівниками ККП проведено прибирання території місцевого ставу, а також відреставровано будиночок на дитячому майданчику по вул..Шевченка, 70.