«..Коли війна, то дуже хочеться любити, інакше закохуєшся в смерть і підходиш до неї все ближче і ближче…»

За підтримки Димерської селищної ради, БО «Благодійний фонд «ЄДНІСТЬ КРАЇНИ»», Димерського будинку культури та інформаційного партнера ГО "Типовий Димер" 9-го лютого відбулась презентація документального фільму Анастасії та Марії Старожицьких «Війна химер» у Димерському БК.

У центрі сюжету стрічки – історія подорожі до лінії фронту воїна-добровольця Валерія Лавренова, на позивний «Лавр», котрий вижив у Іловайському котлі, та його дівчини Анастасії, режисера фільму, та спроби їхнього спільного життя після всього побаченого та пережитого.

Історію про війну, кохання та смерть зібрались переглянути місцеві жителі та гості селища, які по закінченню фільму мали можливість поділитись своїми враженнями з авторами стрічки, військовослужбовцями, військовим психологом Павлом Славінським та присутніми в залі.

Вручено Подяки та квіти, сказано багато теплих слів, після яких, без сумніву, кожен громадянин вийшов із зали зі своїми особистими думками про любов, життя та смерть, про їх тонку межу, яку створює химерна війна, показана без прикрас у фільмі-сповіді «Війна химер».

P.S Химера — в античній міфології вогнедишна потвора з головою й шиєю лева, з тулубом кози та з хвостом дракона. У переносному значенні «химера» — нездійсненна мрія, примха, вигадка, дивацтво.