Новорічний концерт від "Дивосвіту"

25 грудня 2018 року в Димерському будинку культури відбувся концерт ДВЦХТДЮМ «Дивосвіт» за участі вихованців студії хореографічних мініатюр «Пролісок» (художній керівник Нетикша О.О.), вокальної студії «Смайлик» (художній керівник Ушакова О.С.) та вокальної студії «Талант» (художній керівник Кадубенко В.С.). Під час заходу дітки дарували радість своїм рідним та близьким людям, які захоплено спостерігали за яскравою творчістю малечі.

На свято також завітали з подарунками для вихованців центру Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. та заступник селищного голови Ісаюк Ю.В., вручивши комплект звукового обладнання Studiomaster, а також солодкі новорічні подарунки діткам. Директор ДВЦХТДЮМ «Дивосвіт»  Мандро Л.М. подякувала Леоніду Григоровичу за щедрі дарунки, приділену увагу та надану підтримку вихованцям.

Після цього Лариса Михайлівна розповіла погану новину, що маленька дівчинка із сім’ї «Дивосвіту» потрапила у велику біду, захворівши тяжкою хворобою, на подолання якої потрібні чималі кошти. Тож, за рішенням адміністрації центру, було створено благодійну скриньку, в яку присутні в залі мали можливість внести свою фінансову допомогу та виразити таким чином підтримку родині. В результаті було зібрано більше 8 тисяч гривень, які неодмінно будуть передані батькам дівчинки. Як відомо, перед новорічними святами трапляються справжні дива. Бажаємо, щоб справжнє диво прийшло саме в цю родину і маленька Ярославка одужала і цілком здорова та радісна повернулася в «Дивосвітню родину».

Щиро дякуємо адміністрації закладу та художнім керівникам за організацію концерту, за красиві виступи, посмішки, за подарований позитивний новорічний настрій, а також особлива подяка батькам, які достойно виховують покоління творчих та яскравих особистостей в нашому рідному селищі.