Вандалізм по-димерськи 2

Шановні громадяни, вкотре наголошуємо на тому, що наше селище, насапмеред, – наш спільний дім, який ми повинні оберігати та плекати задля його процвітання, адже якщо нівечити те, що в ньому є, то й матимемо відповідне.

До спиляного та погнутого паркану в центральному парку, понівеченої новорічної ялинки, знівеченої сцени та куп сміття на ставі і не тільки, та безлічі налузаного насінного лушпиння під ногами тепер маємо обстріляний вуличний ліхтар по вул..Народна.
Звертаємось до автора даної витівки - будь ласка, якщо Вам забагато світла від ліхтарів у нічний час - просто скажіть і його відключать.

Сумно від того, що від необдуманих подібних вчинків деяких громадян страждають свідомі та виховані жителі Димера.