"Яскраві діти України"

16 березня 2018 року в столичному Палаці Україна відбувся фінал конкурсу дитячої творчості "Яскраві діти України", де за рішенням компетентного журі, серед 26 учасників з усіх регіонів України, визначено представника нашої держави на всесвітньому легендарному конкурсі SANREMOJUNIOR-2018 - Єлизавету Волощенко з Херсонщини. До заходу було залучено чимало зіркових гостей та докладено немалих зусиль, аби конкурс відбувся на вищому рівні.
(докладніше про перебіг конкурсу можна ознайомитись за посиланням - https://www.facebook.com/brightchildrenua/posts/418627111895911)

В цей же час у Димерському будинку культури відбувся весняний концерт за участі наших яскравих вихованців студії хореографічних мініатюр «Пролісок» (художній керівник: Нетикша О.О.), вокальної студії «Смайлик»(художній керівник Ушакова О.С.) та вокальної студії «Талант» ( художній керівник Кадубенко В.С.) Димерського відділення центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», на якому діти вкотре підкорили шанувальників своїми ефектними номерами.

Наші діти – наше майбутнє. Саме тому, потрібно прикладати максимум зусиль для їх всебічного розвитку, захоплюватись ними та підтримувати у будь-яких починаннях, і, можливо, вже наступного разу, хтось із цих маленьких талантів стане не тільки представником України на всесвітньому легендарному конкурсі SANREMOJUNIOR, але й опиниться на вершині світової слави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *