23 чергова сесія VII скликання від 13.04.2018 року

13 квітня 2018 року відбулась 23 чергова сесія VII скликання на якій внесено зміни до рішення № 1341-20-VII від 22.12.17 року «Про затвердження бюджету Димерської селищної ради на 2018 рік» згідно якого для підключення Інтернету в Димерській центральній районній лікарні виділено 3000 (три тисячі)грн.

Враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сесією затверджено звіт за 2017 рік про виконання селищного бюджету загального фонду по доходах в сумі: 11720209,40 грн та по видатках – 11720209,40 грн, а також по спеціальних фондах селищної ради: по доходах в сумі:8610541,23 грн, по видатках – 8580877,95 грн.

За зверненням депутатів Димерської селищної ради, у зв’язку із значним підтопленням території, з метою облаштування водовідтоку води вирішено розробити проектно-кошторисну документацію по влаштуванню пішохідної доріжки, пішохідного мосту при капітальному ремонті частини дороги по вул..Глибочицька в смт Димер, проектно-кошторисну документацію по влаштуванню закритого водостоку при капітальному ремонті частини дороги по вул.Садова в смт Димер та проектно-кошторисну документацію по влаштуванню водопропускної споруди при капітальному ремонті частини дороги по вул..Зоряна в смт Димер.

23 черговою сесію VII скликання затверджено Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки на 2018 рік, головна мета якої - захист населення району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовне зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища і небезпечних об’єктів, об’єктів підвищеної небезпеки, об’єктів з масовим перебуванням людей та населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту.

У рамках виконання даної Програми передбачається оновлення та поповнення фонду аварійно-рятувального обладнання, пожежно-технічного озброєння та засобів пожежогасіння служби НС, що базуються на території Димера; технічне переоснащення та доукомплектування Димерського ККП пов’язане з виконанням функцій по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій(обладнання, засоби захисту, допоміжні засоби, спецодяг, паливно-мастильні матеріали для ліквідації надзвичайних ситуацій); придбання спеціального обладнання для оповіщення населення про випадки надзвичайних ситуацій;  обладнання приміщення Димерської селищної ради, будинку культури, дитячого садочку засобами гасіння пожеж(придбання вогнегасників); удосконалення стану пожежних гідрантів, водоймищ та водонапірних веж.

Докладніше з даними рішеннями та рядом інших питань можна ознайомитись у підрозділі «23 сесія від 13.04.2018 року» в розділі «21-30 сесії VII скликання»