Шановні громадяни, будьте обережні. Вихід на кригу може мати небезпечні наслідки

У зв’язку з тим, що на вулиці триває нестійка морозна погода зростає ризик виникнення нещасних випадків на недостатньо замерзлих водоймах, адже товщина поверхні льоду зараз не міцна.

Поліцейські Київщини попереджають, що зимова риболовля або ігри на тонкій кризі можуть мати небезпечні наслідки. Щоб запобігти трагедії за таких умов, пам’ятайте: відпочивати на кризі можна лише у тому випадку, коли ви впевнені у її міцності. Якщо ви ступили на лід і на ньому з’явилися тріщини – в жодному разі не продовжуйте свій рух.

Звертаємося до батьків: дбайте про дозвілля своїх дітей, не залишайте їх без нагляду. Нагадуйте їм про те, як потрібно поводитись біля води під час криги, не дозволяйте їм самостійно гратися на водоймах, а тим паче влаштовувати на них ігри, ковзанки чи перевіряти міцність ударами ніг.

Будьте обачними та цінуйте своє життя.

УПД ГУНП в Київській області