Барви золотої осені

Осінь-чарівниця — щедра господиня, пишна, багата, вона одягає ліс у золоті шати, застеляє землю яскравим кольоровим килимом, пригощає рум’яними яблуками, медовими грушами та гарбузовою кашею.

Традиційно, в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради відзначають свято, присвячене золотій порі. Свято осені – це завжди феєрична, сповнена колоритними барвами, дивовижними персонажами та теплими почуттями казка, в яку переносять своїх батьків маленькі талановиті актори, виконуючи свої ролі, прославляючи пані-осінь за її красу та врожаї, а дорослі щедро винагороджують малят оплесками. Такі свята завжди сприяють духовному зближенню батьків та дітей, наповнюють почуттями любові та безмежної доброти, дарують веселий настрій та сердечне тепло.

Дякуємо за отриману частинку світла та добра малятам, за організацію та проведення подібних свят - вихователям всіх вікових груп, помічникам, музичному керівнику та адміністрації закладу, які завжди віддають вихованцям частинки своєї душі.

Нехай в кожній родині панують радість, здоров’я, щастя та мир, а барви золотої осені тішать серце рясними кольорами.