З Днем Гідності та Свободи в Україні

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Саме тому, людина, сповнена почуттям власної гідності, завжди посідає достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність - знаний і шанований у всьому світі. Українці – нескорений народ із незламним духом, який підтвердив це під час Помаранчевої революції в 2004 році та Революції Гідності в 2013 році, та продовжує доводити свою незламність і незалежність щоденно.

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи в Україні, вшановуючи Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого світлого майбутнього.

У цей день працівниками Димерської селищної ради вшановано пам'ять жителя смт Димер, громадського активіста, учасника Євромайдану, Героя Небесної Сотні, Героя України – Кіщука Володимира Юрійовича, який загинув 18 лютого 2014 року внаслідок поранення в голову під час акції протесту на Майдані Незалежності в м.Києві. Пам’ятаємо!.. Слава Україні! Героям слава!