Радісне свято із присмаком суму

Найзворушливіші моменти в житті кожної маленької людини ті - які відбуваються вперше. Такі настали і для дошкільнят ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради. Вихованці старших вікових груп закладу зробили перший крок в доросле шкільне життя - стали випускниками садочку та отримали від завідуючої Башлик Н.А. свій перший диплом про закінчення дошкільного навчального закладу.

30 та 31 травня зусиллями педагогічного та батьківського колективів організовано традиційно яскраві, веселі та емоційно забарвлені випускні вечори, одне з яких відвідав Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович та привітав дітей, батьків та педагогів з урочистою подією, побажавши випускникам щасливої дороги у майбутнє доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та успіхів у навчанні. А діти йому вручили подяку за всебічну підтримку та вагомий внесок у розвиток ДНЗЯС «Зернятко».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопці, схвильовані батьки та вихователі. Сказано багато хороших слів в адресу батьків, в адресу адміністрації та вихователів, адже саме завдяки спільним зусиллям вони навчили дітей бути вихованими, чуйними та розумними особистостями із власними мріями та уподобаннями.

У такий особливий день на обличчях дітей щирі посмішки, а на очах батьків та педагогів - сльози, адже під звуки прощального вальсу сум огортає душу і не віриться, що нещодавно такі крихітні малюки вже закінчили садочок, улюблені іграшки якого, казки, прогулянки на чистому подвір’ї, веселі свята, смачну кухню, любов дбайливих вихователів вони пам’ятатимуть ще багато-багато років.

Дорогі випускники ДНЗЯС «Зернятко», вітаємо вас зі святом та бажаємо, щоб для кожного з вас доросле життя завжди усміхалося щастям.