Прощавай, садок дитячий!

Ось і виросли малюки... Сьогодні вони починають прощатися з дитинством – найбезтурботнішим, щасливим часом. Здається, тільки вчора дітки прийшли перший раз із мамами за ручку в Дошкільний навчальний заклад ясла - садок «Зернятко» Димерської селищної ради, якому вже сьогодні прийшла пора сказати прощальні слова…

Це перший випускний у житті маленьких особистостей. Красиве, але одночасно і сумне свято. Звучать слова вдячності  завідуючій садочка Башлик Наталії Андріївні, вихователям, нянечкам, всім працівникам садочку, напутні  слова батьків, перших майбутніх вчителів, привітання Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича, святкові пісні та зворушливі танці у виконанні  казкових принцес та елегантних джентельменів. Маленькі випускники отримали свої перші дипломи про закінчення дошкільного навчального закладу та нагороджені  медалями.

Сподіваємось,  цей світлий і радісний день залишиться в пам’яті кожної дитини, а в подальшому дорослому житті неодмінно здійсниться дитяча мрія кожного маленького вихованця.