Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в смт Димер

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Димерська селищна рада (виконавчий комітет), 07330, Київська область, Вишгородський р-н, смт Димер, вул. Соборна, 19.

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Димерської селищної ради «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в смт Димер» №72 від 31.07.2017 року.

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг: адміністративна будівля Димерської селищної ради, Ісаюк Юрій Вікторович, заступник Димерського селищного голови, (04596) 313-85.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до Димерської селищної ради. Кінцевий термін – 18.09.2017 року включно.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення терміну їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.