«Вклонімося тим, хто поліг у бою, хто прикрив рідну землю собою…»

У День пам’яті та примирення, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, 8 травня 2019 року в парковій зоні біля братської могили, за участі Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г., голови Ради ветеранів смт Димер Калініченко В.І., апарату селищної ради, керівників та працівників Димерського будинку культури та  Димерського комбінату комунальних підприємств, учнівських та педагогічних колективів навчальних та культурних закладів смт Димер, підприємців та громади, відбувся мітинг-реквієм «Вклонімося тим, хто поліг у бою, хто прикрив рідну землю собою…».

Сказано багато теплих слів з безмежною вдячністю людям, які відчайдушно боролись з ворогом під час Другої світової війни, ціною власних життів захищали свої домівки, свої сім’ї, свою рідну землю, наше мирне майбутнє. Низько вклоняємось перед значущим людським подвигом, який  поєднує в собі доблесть та героїзм, велич духу, мужність та самовідданість, нагадуючи нам, що найбільша цінність для людини – це радість життя на вільний землі, яку українські воїни змушені відчайдушно захищати і сьогодні. Покладено поминальні вінки та квіти в смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка до пам’ятників загиблих воїнів, вшановано їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

По закінченню офіційної частини у Димерському будинку культури відбулась концертна програма «Цей день ми наближали, як могли».

З нагоди визначних дат, Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. спільно з представниками Димерської селищної ради,  з побажаннями міцного здоров’я та щасливого довголіття вручили подарункові пакунки  вдовам учасників бойових дій та вдовам інвалідів Другої світової війни, проживаючих на території Димерської селищної ради: Бондаренко О.М., Гаврилова М.М., Дудко Є.М., Мажарська М.Г., Мурга У.О., Романенко Г.М., Сінозацька О.Ф., Слинько Є.С., Шарапа Є.К., Щедрова Є.І., Красій Н.І., Рубан Л.П. Вдячні нашим підприємцям за надану можливість.

Щиро вітаємо всіх громадян з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги та бажаємо миру нашій рідній Батьківщині!