До уваги платників податків

Фіскальна служба  нагадує, що суми земельного податку  та орендної плати  за землю обчислюються  громадянам  контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки. Податкові повідомлення  - рішення  (ППР) направляються (вручаються) за місцем  реєстрації власника (користувача) земельної ділянки – до 1 липня.

Сплатити  земельний  податок (орендну плату) необхідно протягом 60 днів з дня вручення ППР.

У разі виникнення  питань щодо обчислених сум  по платі за землю, платник податку може звернутися  з письмовою заявою  до органу фіскальної служби за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки щодо:

-        розміру площі земельної ділянки;

-        права на користування пільгою із сплати податку;

-        ставки податку;

-        нарахованої суми податку.

Для проведення звірки слід мати  оригінали  документів, що підтверджують право власності на землю, користування пільгами тощо.

По всіх питаннях Вам необхідно звертатися до Вишгородського управління ГУ  ДФС у Київській області районі за адресою:

м. Вишгород  прос. Шевченко 1а, або за телефонами: (04596) 26-204.

Вишгородське  управління  ГУ ДФС у Київській області