Подяка від Дошкільного навчального закладу "Зернятко" Димерської селищної ради

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни.А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, няні, музичні керівники.Важливу роль в освітньому процесі відіграє матеріально-технічна база закладу,розвивальне середовище, в якому зростають дошкільнята.

Від імені колективу,батьків та вихованців ДНЗ дякуємо керівництву району в особі голови райдержадміністрації Савенку В.В. та голові районної ради Кириченку Р.М. за виділені кошти на капітальний ремонт даху закладу. Особливу вдячність висловлюємо голові Димерської селищної ради Кучерявому Л.Г. та усьому депутатському корпусу селища за всебічну підтримку та розуміння у вирішенні проблем дошкільного закладу, за оперативне виділення коштів на ремонт даху літніх павільйонів та спортивної споруди для дітей. Теплі слова подяки за відмінну роботу, швидке реагування на наші звернення, готовність допомогти у різних скрутних для жіночого колективу ситуаціях хочемо висловити начальнику Димерського ККП Бабинцю І.О.

Димерський дошкільний заклад "Зернятко" приймав участь у конкурсі "Конкурсна весна - 2016" : КОНКУРС «Кращий кабінет методиста ДНЗ»,який проводився на інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України Всеукраїнської громадської організації "Наукове гуманітарне товариство". Наш заклад виборов першість серед дошкільних закладів Вишгородського району та Київської області та 2-ге місце серед 100 найкращих закладів України, що було засвідчено Грамотами.

Адміністрація ДНЗ "Зернятко"