Благодійний ярмарок заради особливих дітей

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу та добро.

10 та 13 листопада 2017 року в ДНЗЯС «Зернятко», за підтримки батьків маленьких дошкільнят, відбувся благодійний ярмарок солодощів, на якому всі учасники заходу мали можливість придбати та поласувати кулінарними шедеврами. Завідуюча закладу Башлик Наталія Андріївна подякувала всім причетним до організації та проведення ярмарку задля благородної мети, адже виручені кошті, близько 11 тисяч гривень, та солодкі подарунки батьківською радою ДНЗ вирішено розділити між сім’ями дітей-інваділів: Мусійко та Єременко, та малозабезпеченою багатодітною родиною Шкуренко (за наданою інформацією Димерської селищної ради та відділенням дитячої поліклініки). Також Башлик Н.А. вручила солодкі пакунки літнім одиноким людям у Будинку престарілих напередодні храмового свята Кузьми та Дем’яна.

Нехай Господь благословить всіх, хто приймав активну участь в благодійності. Ваша людяність, сердечність, розуміння проблем вселяє віру в завтрашній день та є показовим прикладом для найменших українців, які неодмінно продовжуватимуть добрі справи своїх батьків.