Нагадування про зміну рахунків

Вишгородське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) В Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Інформація про реквізити зазначених рахунків розміщена на офіційному сайті Державної казначейської служби України або на офіційному веб - порталі  ДПС України (бюджетні рахунки).

Державний бюджет

Місцевий бюджет