Мітинг-реквієм "Вклонімося величним тим рокам" та святковий концерт до Дня Перемоги!

9 травня 2017 року о 10:00 біля братської могили у парковій зоні відбувся мітинг-реквієм «Вклонімося величним тим рокам», на якому вшановано пам'ять  жертв Другої світової війни та полеглих воїнів АТО

В урочистому заході взяли участь: Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович,  працівники селищної ради, директор та співробітники Димерського ККП, голова Ради ветеранів Калініченко В.І., директори, завідуючі, вчителі, учні димерських навчальних закладів, студія хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ», мешканці та гості селища.

В ході програми Димерським селищним головою нагороджено Ювілейною медаллю «Двадцять п’ять років Незалежності України»: Платонова Олександра Олексійовича (учасник АТО), Лозенко Миколу Петровича (директор Димерської ЗОШ №1 I-III ступенів), Шак Світлану Олексіївну (Директор Димерської гімназії), Малашенко Ольгу Кирилівну (головний лікар Димерської центральної лікарні) та Чалого Юрія Івановича (підприємець)

Кучерявий Леонід Григорович  висловив подяку учнівському та педагогічному колективу за підготовку та участь в заході,

а також всім присутнім, які прийшли вшанувати пам'ять жертв наших земляків, що полягли в часи Другої світової війни, захищаючи наш спокій. Щиро подякував  ветаранам війни, в особі Інваліда Великої Вітчизняної Війни - Вінниченка Дмитра Кіндратовича, який був присутній на мітингу.

По закінченню заходу проведено панахиду та урочисте покладання квітів до братської могили воїнам, полеглим за волю нашої країни.

Після мітингу-реквієму відбувся святковий концерт «Рокам ніколи пам’яті не стерти» до Дня Перемоги у Димерському будинку культури, учасниками якого стали талановиті жителі рідного селища.

Димерська селищна рада висловлює подяку організаторам заходу – Дуняк Галині Миколаївні (директор Димерського будинку культури) та Хоменко Ользі Володимирівні (художній керівник)